7 Haziran Seçimler Türkiye İçin Dönüm Noktası Olacak

7 Haziran Seçimler Türkiye İçin Dönüm Noktası Olacak

7 Haziran Seçimler Türkiye İçin Dönüm Noktası Olacak

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Prof. Dr. Talip Küçükcan, 7 Haziran seçimlerinin Türkiye için dönüm noktası olacağını ve partisinin yine tek başına iktidara geleceğini söyledi.

AK Parti Adana Milletvekili Adayı Prof. Dr. Talip Küçükcan 7 Haziran seçimlerinin bir dönüm noktası olacağını ve AK Parti'nin yine tek başına iktidara gelip Yeni Türkiye'nin inşasına hızla devam edeceğini belirtti. Partisinin düzenlediği aday tanıtım toplantısında konuşan Talip Küçükcan, 2002-2014 döneminin birinci yarı olduğunu ve bu yarıda Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Türkiye'nin eski ve köhnemiş kurum ve anlayışlardan kurtulmaya başladığını ifade etti.

STATÜKOYA DARBE 
Başbakanlığı döneminde Recep Tayyip Erdoğan'ın damgasını vurduğu ilk yarıda vesayetle mücadele, demokratik reform paketlerinin benimsenmesi ve uygulanması, yargı ve güvenlik bürokrasinin Paralel Yapı tasallutundan kurtarılması, milli birlik ve kardeşlik projesinin başlatılması gibi gelişmelere tanıklık edildiğini belirten AK Parti Adayı Talip Küçükcan, "Bu dönemde en büyük başarı statükoyu temsil eden yapı ve anlayışa büyük darbe vurulmasıdır" diye konuştu.

UZUN VADELİ PLANLAR 
AK Parti Adana Milletvekili Adayı Talip Küçükcan, Recep Tayyip Erdoğan'ın Yeni Türkiye'nin inşası için gereken ortamı hazırladığını ve 2023 ve 2071 gibi uzun vadeli planları hayata geçirmek için Başbakan Ahmet Davuutoğlu'na uygun bir zemin bıraktığını söyledi. Küçükcan, partisinin 7 Haziran seçimlerinde tek başına iktidara gelecek oyu alacağını belirterek, "Gittiğimiz her yerde büyük coşku ve sevgi gösterisiyle karşılanmamız bunun bir işaretidir" şeklinde konuştu.

BÜYÜK COŞKU VAR 
Küçükcan, Erdoğan'ın, Başbakanlığı döneminde eski ve milli iradeyi yansıtmayan kurumları sarstığını, bazılarını ise yıktığını ve yenilerinin kurulması için de girişimlerde bulunduğunu ancak bu girişimlerin çıkarılan engellemeler yüzünden henüz hitame ermediğini, Davutoğlu'nun ise ikinci yarıda bir taraftan başlatılan projeleri sonlandıracağını, ayrıca Yeni Türkiye için gerekli kurumlar oluşturacağını ifade etti. Adana ve ilçelerindeki aday tanıtım toplantılarında geniş ve coşkulu bir teveccühle karşılaştıklarını belirten Küçükcan, AK Parti'nin oylarını artırarak Adana genelinde yine birinci parti olarak ipi göğüsleyeceğini belirtti.

Demo

Voluptatem! Consequuntur, commodo numquam! Quia, placeat, sem, magni aenean habitasse dolor hendrerit reiciendis iste, wisi quae, feugiat lobortis aptent bibendum penatibus inceptos.

Related Articles

Leave a Reply

Close