News

“Ak Parti Bir Vizyon Partisi”

“Ak Parti Bir Vizyon Partisi”

Ak Parti’nin, siyaseti, dar, hizipçi kalıpların içerisine hapsetmeden, sağında, solunda beklentilerine, taleplerine cevap vermeyi ilke edinmiş bir merkez parti olmayı başardığını, günlük popülist yaklaşım ve söylemlerden ziyade geleceğe dönük hedefler koyan bir vizyon partisi olduğunu söyledi.

“AK Parti’nin geliştirdiği siyasi kimlik ve söylem şekli, kurumsallaşarak büyük bir siyasi cazibe merkezine dönüşmüş, milletin her kesimine hitap eden ve her kesimini kucaklayan bir yapı meydana gelmesine vesile olmuştur.”
Öncelikle; milletin menfaatine vesile olacak olan her yolun Ak Parti’nin tabii mecrası ve istikameti olduğunu belirten Küçükcan; “Türkiye Cumhuriyeti tarihine, her anlamda bir istikrar abidesi olarak geçen partimiz; mevcut partiler içerisinde geleceğe dair planları ve vizyonu olan tek partidir. Seçim beyannamelerine bakıldığında da bu gerçek açıkça görülecektir. Partimiz Büyük Türkiye yolunda 2023 ve 2071 hedefleri ve bu hedeflere götürecek olan basamakları milletimizin önüne koyarken, muhalefet partileri ne yazık popülist söylem ve realist olmayan vaatlerin dışında ortaya hiç bir şey koyamamıştır.” dedi.

Küçükcan;
“Bugün Türkiye umudunu yitirmiş olan insanların yeniden ümit-var olduğu, fırsatlarla dolu, yaşanabilir bir ülke, en önemlisi de bir istikrar ülkesi olmuştur. Ak Parti ile birlikte milletimizin nezdinde “Proje-hizmet-iş-yatırım-fikir” üretenlerle “sıkıntı-kavga-polemik-kriz” üretenler arasındaki fark açıkça anlaşılmıştır.

2023 Hedefi doğrultusunda Kanal İstanbul, termik Santraller, nukleer santraller, yerli otomobil, yerli uçak, milli tankımızı üretmek gibi onlarca hedef koyarak halkımızın istikrar yönündeki reyine talip olan partimizle, hiçbir proje üretemeyen, kaynağı belirsiz vaatlerden öteye gidemeyen muhalefet partileri arasında ne kadar büyük bir vizyon farkı olduğu ve halkımızın partimize olan teveccühünün nedeni bir kez daha ortaya çıkmıştır.

Demo

Voluptatem! Consequuntur, commodo numquam! Quia, placeat, sem, magni aenean habitasse dolor hendrerit reiciendis iste, wisi quae, feugiat lobortis aptent bibendum penatibus inceptos.

Leave a Reply

Close